درباره فروشگاه

فروشگاه فرهنگی راه کتاب به صورت اینترنتی در استان همدان می باشد. این فروشگاه در نظر دارد در کمترین و سریعترین زمان ممکن محصول خریداری شده توسط مشتریان را در اختیار آنها قرار دهد . این زمان برای مشتریان عزیز در تمام نقاط کشور تحویل محصول در کمترین زمان ممکن به اداره پست است که بسته به مسافت و عملکرد پست ،زمان تحویل محصول تعیین خواهد شد .

فروشگاه فرهنگی راه کتاب با دارا بودن عناوین مختلف کتاب از انتشارات: سوره مهر، صریر، گروه شهید ابراهیم هادی، نشر ۲۷، نشر امینان، نشر فاتحان، یا زهرا و… می باشد و برای دسترسی آسان و راحت مشتریان و عزیزان کتابخوان قدم در این راه گذاشته است .همچنین این فروشگاه دارای نسخه الکترونیک بعضی از کتب است که این محصولات را تحت عنوان کتاب های الکترونیک از سایت دانلود کنند.

این فروشگاه دارای نمایندگی از انتشارات گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی به نام اقایان کریم ابراهیمی ومحمد مهری میباشد.

ناگفته پیداست که حضور در مراکز کتاب و گشت و گذار در بین قفسه های کتاب و خرید اینگونه لذت دوچندانی را خواهد داشت اما در دنیای سریع امروزه صرفه جویی در وقت و دسترسی های آسان به آنچه که ما میخواهیم نیز مزیت و امتیازی محسوب می شود که نیاز انسان مدرن امروزی است .

فروشگاه فرهنگی راه کتاب آماده ی دریافت و ثبت سفارشات مشتریان عزیز در ۲۴ ساعت شبانه روز می باشد .مشتاقانه منتظر ارائه ی نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

جهت سفارش کتاب و یا پیگیری خرید خود با ما در ارتباط باشید.